ACT96WJ24AA
pregled izdelka
Številka dela: ACT96WJ24AA
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
Podatkovni listi: ACT96WJ24AA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT96WJ24AA
Številka dela ACT96WJ24AA Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5709 pcs Podatkovni list ACT96WJ24AA.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT96WJ24AA Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 24
natančen opis 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite, Olive Drab Cadmium
Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm) Vrsta kontakta Crimp