ACT96WJ24BB
pregled izdelka
Številka dela: ACT96WJ24BB
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
Podatkovni listi: ACT96WJ24BB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT96WJ24BB
Številka dela ACT96WJ24BB Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5873 pcs Podatkovni list ACT96WJ24BB.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT96WJ24BB Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 24
natančen opis 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite, Olive Drab Cadmium
Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 12 (12), 16 (12) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACT96WJ24AB-3025
ACT96WJ24AB-3025
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
Na zalogi: 5022 pcs
Prenesi: ACT96WJ24AB-3025.pdf
RFQ
ACT96WJ24PA-LC
ACT96WJ24PA-LC
Na zalogi: 4076 pcs
Prenesi: ACT96WJ24PA-LC.pdf
RFQ
ACT96WJ24BB-3025
ACT96WJ24BB-3025
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE