ACT96WJ29AA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACT96WJ29AA
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE
Podatkovni listi: ACT96WJ29AA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT96WJ29AA
Številka dela ACT96WJ29AA Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4079 pcs Podatkovni list ACT96WJ29AA.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-29
Shell material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT96WJ29AA Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 29
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite, Olive Drab Cadmium
Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm) Vrsta kontakta Crimp