ACT96WJ43BA
pregled izdelka
Številka dela: ACT96WJ43BA
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE
Podatkovni listi: ACT96WJ43BA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT96WJ43BA
Številka dela ACT96WJ43BA Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5988 pcs Podatkovni list ACT96WJ43BA.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-43
Shell material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT96WJ43BA Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 43
natančen opis 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite, Olive Drab Cadmium
Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 (20), 20 (23) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACT96WJ43BA-3025
ACT96WJ43BA-3025
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE