ACT96WJ61BA
pregled izdelka
Številka dela: ACT96WJ61BA
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE
Podatkovni listi: ACT96WJ61BA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACT96WJ61BA
Številka dela ACT96WJ61BA Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5041 pcs Podatkovni list ACT96WJ61BA.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-61
Shell material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DACT96WJ61BA Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 61
natančen opis 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite, Olive Drab Cadmium
Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm) Vrsta kontakta Crimp