AFD50-12-10SW-6141
pregled izdelka
Številka dela: AFD50-12-10SW-6141
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT
Podatkovni listi: 1.AFD50-12-10SW-6141.pdf2.AFD50-12-10SW-6141.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFD50-12-10SW-6141
Številka dela AFD50-12-10SW-6141 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3444 pcs Podatkovni list 1.AFD50-12-10SW-6141.pdf2.AFD50-12-10SW-6141.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-10
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DAFD50-12-10SW-6141 Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število pozicij 10
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount