AFD50-14-18PN-LC
pregled izdelka
Številka dela: AFD50-14-18PN-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Podatkovni listi: 1.AFD50-14-18PN-LC.pdf2.AFD50-14-18PN-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD50-14-18PN-LC
Številka dela AFD50-14-18PN-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5499 pcs Podatkovni list 1.AFD50-14-18PN-LC.pdf2.AFD50-14-18PN-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-18
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DAFD50-14-18PN-LC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -