AFD50-16-26SW-6117
pregled izdelka
Številka dela: AFD50-16-26SW-6117
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD50-16-26SW-6117.pdf2.AFD50-16-26SW-6117.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFD50-16-26SW-6117
Številka dela AFD50-16-26SW-6117 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2659 pcs Podatkovni list 1.AFD50-16-26SW-6117.pdf2.AFD50-16-26SW-6117.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-26 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD50-16-26SW-6117
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje -