AFD50-20-41SW
pregled izdelka
Številka dela: AFD50-20-41SW
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD50-20-41SW.pdf2.AFD50-20-41SW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD50-20-41SW
Številka dela AFD50-20-41SW Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5337 pcs Podatkovni list 1.AFD50-20-41SW.pdf2.AFD50-20-41SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-41 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD50-20-41SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 41 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD50-20-41SW-6233
AFD50-20-41SW-6233
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Na zalogi: 3028 pcs
Prenesi: AFD50-20-41SW-6233.pdf
RFQ
AFD50-20-41SW-6139
AFD50-20-41SW-6139
Na zalogi: 2553 pcs
Prenesi: AFD50-20-41SW-6139.pdf
RFQ
AFD50-20-41SN-LC
AFD50-20-41SN-LC
Prenesi: AFD50-20-41SN-LC.pdf
AFD50-20-41SW-6117-LC
AFD50-20-41SW-6117-LC
Prenesi: AFD50-20-41SW-6117-LC.pdf
AFD50-20-41SN-6139
AFD50-20-41SN-6139
Prenesi: AFD50-20-41SN-6139.pdf
AFD50-20-41SW-6140
AFD50-20-41SW-6140