AFD50-22-12SN
pregled izdelka
Številka dela: AFD50-22-12SN
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD50-22-12SN.pdf2.AFD50-22-12SN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD50-22-12SN
Številka dela AFD50-22-12SN Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5903 pcs Podatkovni list 1.AFD50-22-12SN.pdf2.AFD50-22-12SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-12 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD50-22-12SN
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 12 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 23A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD50-22-12SN-LC
AFD50-22-12SN-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 12POS PNL MT
Na zalogi: 4081 pcs
Prenesi: AFD50-22-12SN-LC.pdf
RFQ
AFD50-22-12PN-6139
AFD50-22-12PN-6139
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 12POS PNL MT
Na zalogi: 2995 pcs
Prenesi: AFD50-22-12PN-6139.pdf
RFQ
AFD50-22-12SN-6117-LC
AFD50-22-12SN-6117-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT FLANGE 12POS SKT