AFD51-14-19PW-LC
pregled izdelka
Številka dela: AFD51-14-19PW-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 19POS INLINE
Podatkovni listi: 1.AFD51-14-19PW-LC.pdf2.AFD51-14-19PW-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD51-14-19PW-LC
Številka dela AFD51-14-19PW-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSNG MALE 19POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5691 pcs Podatkovni list 1.AFD51-14-19PW-LC.pdf2.AFD51-14-19PW-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-19
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DAFD51-14-19PW-LC Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Material spenjanja oreškov, plating -