AFD51-16-23SW-LC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFD51-16-23SW-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 23POS INLINE
Podatkovni listi: 1.AFD51-16-23SW-LC.pdf2.AFD51-16-23SW-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD51-16-23SW-LC
Številka dela AFD51-16-23SW-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSG FMALE 23POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5575 pcs Podatkovni list 1.AFD51-16-23SW-LC.pdf2.AFD51-16-23SW-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-23
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DAFD51-16-23SW-LC Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 23
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 23 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 (1), 20 (22) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD51-16-23SX-6116
AFD51-16-23SX-6116
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: AFD51-16-23SX-6116
Na zalogi: 3571 pcs
Prenesi: AFD51-16-23SX-6116.pdf
RFQ
AFD51-16-23SW
AFD51-16-23SW
Opis: CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP