AFD51-20-16PY-LC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFD51-20-16PY-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 16POS INLINE
Podatkovni listi: 1.AFD51-20-16PY-LC.pdf2.AFD51-20-16PY-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD51-20-16PY-LC
Številka dela AFD51-20-16PY-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSNG MALE 16POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4641 pcs Podatkovni list 1.AFD51-20-16PY-LC.pdf2.AFD51-20-16PY-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-16
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DAFD51-20-16PY-LC Usmerjenost Y
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 16
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Material spenjanja oreškov, plating -