AFD51-20-39SW
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFD51-20-39SW
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD51-20-39SW.pdf2.AFD51-20-39SW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD51-20-39SW
Številka dela AFD51-20-39SW Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5619 pcs Podatkovni list 1.AFD51-20-39SW.pdf2.AFD51-20-39SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-39 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD51-20-39SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 39 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A, 13A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD51-20-39SN-6117-LC
AFD51-20-39SN-6117-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 39POS INLINE
Na zalogi: 2216 pcs
Prenesi: AFD51-20-39SN-6117-LC.pdf
RFQ
AFD51-20-39SW-6117-LC
AFD51-20-39SW-6117-LC