AFD51-22-41SW
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFD51-22-41SW
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD51-22-41SW.pdf2.AFD51-22-41SW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD51-22-41SW
Številka dela AFD51-22-41SW Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5660 pcs Podatkovni list 1.AFD51-22-41SW.pdf2.AFD51-22-41SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-41 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD51-22-41SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 41 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A, 13A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD51-22-41SW-6139
AFD51-22-41SW-6139
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCP HSG FMALE 41POS INLINE
Na zalogi: 2532 pcs
Prenesi: AFD51-22-41SW-6139.pdf
RFQ
AFD51-22-41SN-6140
AFD51-22-41SN-6140
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 41POS INLINE
Na zalogi: 2671 pcs
Prenesi: AFD51-22-41SN-6140.pdf
RFQ
Prenesi: AFD51-22-41SN-6233.pdf
AFD51-22-41SW-6141
AFD51-22-41SW-6141
Prenesi: AFD51-22-41SW-6141.pdf
AFD51-22-41SW-6117-LC
AFD51-22-41SW-6117-LC
Prenesi: AFD51-22-41SW-6117-LC.pdf
AFD51-22-41SN-LC
AFD51-22-41SN-LC
Prenesi: AFD51-22-41SN-LC.pdf
AFD51-22-41SW-6116
AFD51-22-41SW-6116
Opis: AFD51-22-41SW-6116
Prenesi: AFD51-22-41SW-6116.pdf
AFD51-22-41SN-6117-LC
AFD51-22-41SN-6117-LC
Prenesi: AFD51-22-41SN-6117-LC.pdf
AFD51-22-41SW-6140
AFD51-22-41SW-6140
Prenesi: AFD51-22-41SW-6140.pdf
AFD51-22-41SW-6117
AFD51-22-41SW-6117
Opis: AFD51-22-41SW-6117
Prenesi: AFD51-22-41SW-6117.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika