AFD54-20-39SW
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFD54-20-39SW
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD54-20-39SW.pdf2.AFD54-20-39SW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD54-20-39SW
Številka dela AFD54-20-39SW Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5861 pcs Podatkovni list 1.AFD54-20-39SW.pdf2.AFD54-20-39SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-39 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD54-20-39SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 39 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A, 13A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD54-20-39SW-6139
AFD54-20-39SW-6139
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Na zalogi: 2396 pcs
Prenesi: AFD54-20-39SW-6139.pdf
RFQ
AFD54-20-39SW-LC
AFD54-20-39SW-LC
Na zalogi: 4310 pcs
Prenesi: AFD54-20-39SW-LC.pdf
RFQ
AFD54-20-39SW-6117-LC
AFD54-20-39SW-6117-LC
Prenesi: AFD54-20-39SW-6117-LC.pdf
AFD54-20-39SN-6141
AFD54-20-39SN-6141
Prenesi: AFD54-20-39SN-6141.pdf
AFD54-20-39SW-6141
AFD54-20-39SW-6141