AFD54-24-31SW
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFD54-24-31SW
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD54-24-31SW.pdf2.AFD54-24-31SW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD54-24-31SW
Številka dela AFD54-24-31SW Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4477 pcs Podatkovni list 1.AFD54-24-31SW.pdf2.AFD54-24-31SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-31 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD54-24-31SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 31 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 31 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 13A