AFD54-24-61SY
pregled izdelka
Številka dela: AFD54-24-61SY
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD54-24-61SY.pdf2.AFD54-24-61SY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AFD54-24-61SY
Številka dela AFD54-24-61SY Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1271 pcs Podatkovni list 1.AFD54-24-61SY.pdf2.AFD54-24-61SY.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-61 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD54-24-61SY
Usmerjenost Y delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD54-24-61SX-6117-LC
AFD54-24-61SX-6117-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Na zalogi: 1960 pcs
Prenesi: AFD54-24-61SX-6117-LC.pdf
RFQ
AFD54-24-61SY-6140
AFD54-24-61SY-6140
Na zalogi: 2068 pcs
Prenesi: AFD54-24-61SY-6140.pdf
RFQ
AFD54-24-61SY-6117-LC
AFD54-24-61SY-6117-LC
Prenesi: AFD54-24-61SY-6117-LC.pdf
AFD54-24-61SX-6141
AFD54-24-61SX-6141
Prenesi: AFD54-24-61SX-6141.pdf
AFD54-24-61SX-LC
AFD54-24-61SX-LC
Prenesi: AFD54-24-61SX-LC.pdf
AFD54-24-61SY-6233
AFD54-24-61SY-6233
Prenesi: AFD54-24-61SY-6233.pdf
AFD54-24-61SY-6139
AFD54-24-61SY-6139
Prenesi: AFD54-24-61SY-6139.pdf
Prenesi: AFD54-24-61SX-6233.pdf
AFD54-24-61SY-6141
AFD54-24-61SY-6141
Prenesi: AFD54-24-61SY-6141.pdf
AFD54-24-61SY-6117
AFD54-24-61SY-6117
Opis: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Prenesi: AFD54-24-61SY-6117.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika