AFD56-12-10SW-6141
pregled izdelka
Številka dela: AFD56-12-10SW-6141
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Podatkovni listi: 1.AFD56-12-10SW-6141.pdf2.AFD56-12-10SW-6141.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFD56-12-10SW-6141
Številka dela AFD56-12-10SW-6141 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4109 pcs Podatkovni list 1.AFD56-12-10SW-6141.pdf2.AFD56-12-10SW-6141.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-10
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DAFD56-12-10SW-6141 Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število pozicij 10
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.043" (26.49mm)