AFD56-14-15PZ-LC
pregled izdelka
Številka dela: AFD56-14-15PZ-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE
Podatkovni listi: 1.AFD56-14-15PZ-LC.pdf2.AFD56-14-15PZ-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD56-14-15PZ-LC
Številka dela AFD56-14-15PZ-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6047 pcs Podatkovni list 1.AFD56-14-15PZ-LC.pdf2.AFD56-14-15PZ-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-15
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DAFD56-14-15PZ-LC Usmerjenost Z
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Nickel
Premer spojne gredi 1.183" (30.05mm) Vrsta kontakta Crimp