AFD56-14-19PY
pregled izdelka
Številka dela: AFD56-14-19PY
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD56-14-19PY.pdf2.AFD56-14-19PY.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFD56-14-19PY
Številka dela AFD56-14-19PY Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2883 pcs Podatkovni list 1.AFD56-14-19PY.pdf2.AFD56-14-19PY.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-19 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD56-14-19PY
Usmerjenost Y delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD56-14-19PX-6117-LC
AFD56-14-19PX-6117-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Na zalogi: 5107 pcs
Prenesi: AFD56-14-19PX-6117-LC.pdf
RFQ
AFD56-14-19PY-6233
AFD56-14-19PY-6233
Na zalogi: 4481 pcs
Prenesi: AFD56-14-19PY-6233.pdf
RFQ
AFD56-14-19PY-6117-LC
AFD56-14-19PY-6117-LC