AFD56-18-32PW
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFD56-18-32PW
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD56-18-32PW.pdf2.AFD56-18-32PW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD56-18-32PW
Številka dela AFD56-18-32PW Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5507 pcs Podatkovni list 1.AFD56-18-32PW.pdf2.AFD56-18-32PW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-32 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD56-18-32PW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A