AFD56-22-12SN
pregled izdelka
Številka dela: AFD56-22-12SN
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD56-22-12SN.pdf2.AFD56-22-12SN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD56-22-12SN
Številka dela AFD56-22-12SN Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5635 pcs Podatkovni list 1.AFD56-22-12SN.pdf2.AFD56-22-12SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-12 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD56-22-12SN
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 12 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 23A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD56-22-12PN-6117-LC
AFD56-22-12PN-6117-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG MALE 12POS INLINE
Na zalogi: 2443 pcs
Prenesi: AFD56-22-12PN-6117-LC.pdf
RFQ
AFD56-22-12SN-6117-LC
AFD56-22-12SN-6117-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 12POS SKT
Na zalogi: 2594 pcs
Prenesi: AFD56-22-12SN-6117-LC.pdf
RFQ
AFD56-22-12SN-6141
AFD56-22-12SN-6141
Prenesi: AFD56-22-12SN-6141.pdf
AFD56-22-12SN-6139
AFD56-22-12SN-6139
Prenesi: AFD56-22-12SN-6139.pdf
AFD56-22-12PN-6139
AFD56-22-12PN-6139
Prenesi: AFD56-22-12PN-6139.pdf
AFD56-22-12SN-6233
AFD56-22-12SN-6233
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 12POS INLINE
Prenesi: AFD56-22-12SN-6233.pdf
AFD56-22-12PN-LC
AFD56-22-12PN-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE
Prenesi: AFD56-22-12PN-LC.pdf
AFD56-22-12SN-6140
AFD56-22-12SN-6140
Prenesi: AFD56-22-12SN-6140.pdf
Prenesi: AFD56-22-12PN-6233.pdf
AFD56-22-12SN-6117
AFD56-22-12SN-6117
Opis: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Prenesi: AFD56-22-12SN-6117.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika