AFD56-22-55PY
pregled izdelka
Številka dela: AFD56-22-55PY
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD56-22-55PY.pdf2.AFD56-22-55PY.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD56-22-55PY
Številka dela AFD56-22-55PY Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5713 pcs Podatkovni list 1.AFD56-22-55PY.pdf2.AFD56-22-55PY.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD56-22-55PY
Usmerjenost Y delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD56-22-55PY-6233
AFD56-22-55PY-6233
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Na zalogi: 3346 pcs
Prenesi: AFD56-22-55PY-6233.pdf
RFQ
AFD56-22-55PX-6139
AFD56-22-55PX-6139
Opis: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Na zalogi: 3063 pcs
Prenesi: AFD56-22-55PX-6139.pdf
RFQ
Prenesi: AFD56-22-55PX-6141.pdf
AFD56-22-55PY-6139
AFD56-22-55PY-6139
Prenesi: AFD56-22-55PY-6139.pdf
AFD56-22-55PY-6140
AFD56-22-55PY-6140
Prenesi: AFD56-22-55PY-6140.pdf
AFD56-22-55PY-6117
AFD56-22-55PY-6117
Opis: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP