AFD56-22-55SW
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFD56-22-55SW
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD56-22-55SW.pdf2.AFD56-22-55SW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD56-22-55SW
Številka dela AFD56-22-55SW Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4714 pcs Podatkovni list 1.AFD56-22-55SW.pdf2.AFD56-22-55SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD56-22-55SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD56-22-55SW-6094
AFD56-22-55SW-6094
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: PLUG ASSY
Na zalogi: 2175 pcs
Prenesi: AFD56-22-55SW-6094.pdf
RFQ
AFD56-22-55SW-6117-LC
AFD56-22-55SW-6117-LC
Opis: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Na zalogi: 1993 pcs
Prenesi: AFD56-22-55SW-6117-LC.pdf
RFQ
AFD56-22-55SW-6117
AFD56-22-55SW-6117
Opis: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Prenesi: AFD56-22-55SW-6117.pdf
AFD56-22-55SW-6139
AFD56-22-55SW-6139
Prenesi: AFD56-22-55SW-6139.pdf
AFD56-22-55SN-6140
AFD56-22-55SN-6140
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
Prenesi: AFD56-22-55SN-6140.pdf
AFD56-22-55SW-6140
AFD56-22-55SW-6140