AFD56-24-61SW
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFD56-24-61SW
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD56-24-61SW.pdf2.AFD56-24-61SW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFD56-24-61SW
Številka dela AFD56-24-61SW Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1850 pcs Podatkovni list 1.AFD56-24-61SW.pdf2.AFD56-24-61SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-61 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD56-24-61SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD56-24-61SW-6116
AFD56-24-61SW-6116
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1160 pcs
Prenesi: AFD56-24-61SW-6116.pdf
RFQ
AFD56-24-61SN-6232
AFD56-24-61SN-6232
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE
Na zalogi: 5192 pcs
Prenesi: AFD56-24-61SN-6232.pdf
RFQ
AFD56-24-61SW-6094 [V003]
AFD56-24-61SW-6094 [V003]
Opis: PLUG ASSY
Prenesi: AFD56-24-61SW-6094 [V003].pdf
Prenesi: AFD56-24-61SN-6140.pdf
AFD56-24-61SW-6117-LC
AFD56-24-61SW-6117-LC
Prenesi: AFD56-24-61SW-6117-LC.pdf
AFD56-24-61SW-6117
AFD56-24-61SW-6117
Prenesi: AFD56-24-61SW-6117.pdf
AFD56-24-61SW-6094
AFD56-24-61SW-6094
Opis: PLUG ASSY
Prenesi: AFD56-24-61SW-6094.pdf
AFD56-24-61SW-6116-LC
AFD56-24-61SW-6116-LC
Opis: CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Prenesi: AFD56-24-61SW-6116-LC.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika