AFD56-24-61SY
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFD56-24-61SY
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD56-24-61SY.pdf2.AFD56-24-61SY.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFD56-24-61SY
Številka dela AFD56-24-61SY Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1939 pcs Podatkovni list 1.AFD56-24-61SY.pdf2.AFD56-24-61SY.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-61 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD56-24-61SY
Usmerjenost Y delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje -