AFD57-12-10PY
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFD57-12-10PY
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD57-12-10PY.pdf2.AFD57-12-10PY.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD57-12-10PY
Številka dela AFD57-12-10PY Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4562 pcs Podatkovni list 1.AFD57-12-10PY.pdf2.AFD57-12-10PY.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-10 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD57-12-10PY
Usmerjenost Y delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 10 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD57-12-10PY-6117
AFD57-12-10PY-6117
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 2790 pcs
Prenesi: AFD57-12-10PY-6117.pdf
RFQ
AFD57-12-10PY-6141
AFD57-12-10PY-6141
Opis: CONN PLUG HSG MALE 10POS INLINE
Na zalogi: 2967 pcs
Prenesi: AFD57-12-10PY-6141.pdf
RFQ
AFD57-12-10PX-LC
AFD57-12-10PX-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 10POS INLINE
Prenesi: AFD57-12-10PX-LC.pdf
AFD57-12-10PY-6140
AFD57-12-10PY-6140
Prenesi: AFD57-12-10PY-6140.pdf
AFD57-12-10PX-6141
AFD57-12-10PX-6141
Prenesi: AFD57-12-10PX-6141.pdf
AFD57-12-10PY-6117-LC
AFD57-12-10PY-6117-LC
Prenesi: AFD57-12-10PY-6117-LC.pdf
AFD57-12-10PY-6139
AFD57-12-10PY-6139