AFD57-14-12PW-LC
pregled izdelka
Številka dela: AFD57-14-12PW-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE
Podatkovni listi: 1.AFD57-14-12PW-LC.pdf2.AFD57-14-12PW-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD57-14-12PW-LC
Številka dela AFD57-14-12PW-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4724 pcs Podatkovni list 1.AFD57-14-12PW-LC.pdf2.AFD57-14-12PW-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-12
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DAFD57-14-12PW-LC Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 12
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Nickel
Premer spojne gredi 1.183" (30.05mm) Vrsta kontakta Crimp