AFD57-18-11PX-6117-LC
pregled izdelka
Številka dela: AFD57-18-11PX-6117-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
Podatkovni listi: 1.AFD57-18-11PX-6117-LC.pdf2.AFD57-18-11PX-6117-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFD57-18-11PX-6117-LC
Številka dela AFD57-18-11PX-6117-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3191 pcs Podatkovni list 1.AFD57-18-11PX-6117-LC.pdf2.AFD57-18-11PX-6117-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-11
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DAFD57-18-11PX-6117-LC Usmerjenost X
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.391" (35.33mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
AFD57-18-11PW-LC
AFD57-18-11PW-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Na zalogi: 5373 pcs
Prenesi: AFD57-18-11PW-LC.pdf
RFQ
AFD57-18-11PX-6117
AFD57-18-11PX-6117
Opis: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 2754 pcs
Prenesi: AFD57-18-11PX-6117.pdf
RFQ
AFD57-18-11PY-6116
AFD57-18-11PY-6116
Opis: AFD57-18-11PY-6116
Prenesi: AFD57-18-11PY-6116.pdf
AFD57-18-11PW-6141
AFD57-18-11PW-6141
Opis: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
Prenesi: AFD57-18-11PW-6141.pdf
AFD57-18-11PX
AFD57-18-11PX