AFD57-18-11SN
pregled izdelka
Številka dela: AFD57-18-11SN
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD57-18-11SN.pdf2.AFD57-18-11SN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD57-18-11SN
Številka dela AFD57-18-11SN Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4665 pcs Podatkovni list 1.AFD57-18-11SN.pdf2.AFD57-18-11SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-11 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD57-18-11SN
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 11 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 13A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Podobni izdelki
AFD57-18-11SN-LC
AFD57-18-11SN-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Na zalogi: 4565 pcs
Prenesi: AFD57-18-11SN-LC.pdf
RFQ
AFD57-18-11SN-6117
AFD57-18-11SN-6117
Opis: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 2450 pcs
Prenesi: AFD57-18-11SN-6117.pdf
RFQ
AFD57-18-11SN-6139
AFD57-18-11SN-6139
Opis: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Prenesi: AFD57-18-11SN-6139.pdf
AFD57-18-11PZ-6117
AFD57-18-11PZ-6117
Opis: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Prenesi: AFD57-18-11PZ-6117.pdf
AFD57-18-11SN-6141
AFD57-18-11SN-6141
Prenesi: AFD57-18-11SN-6141.pdf
AFD57-18-11PZ-LC
AFD57-18-11PZ-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Prenesi: AFD57-18-11PZ-LC.pdf
AFD57-18-11SN-6117-LC
AFD57-18-11SN-6117-LC