AFD57-22-55SN
pregled izdelka
Številka dela: AFD57-22-55SN
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD57-22-55SN.pdf2.AFD57-22-55SN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD57-22-55SN
Številka dela AFD57-22-55SN Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5768 pcs Podatkovni list 1.AFD57-22-55SN.pdf2.AFD57-22-55SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD57-22-55SN
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD57-22-55PZ-6139
AFD57-22-55PZ-6139
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE