AFD57-24-19SW
pregled izdelka
Številka dela: AFD57-24-19SW
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD57-24-19SW.pdf2.AFD57-24-19SW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD57-24-19SW
Številka dela AFD57-24-19SW Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5327 pcs Podatkovni list 1.AFD57-24-19SW.pdf2.AFD57-24-19SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-19 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD57-24-19SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 23A