AFD58-14-15PX
pregled izdelka
Številka dela: AFD58-14-15PX
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD58-14-15PX.pdf2.AFD58-14-15PX.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD58-14-15PX
Številka dela AFD58-14-15PX Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4003 pcs Podatkovni list 1.AFD58-14-15PX.pdf2.AFD58-14-15PX.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-15 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD58-14-15PX
Usmerjenost X delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A, 13A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD58-14-15PW-6233
AFD58-14-15PW-6233
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
Na zalogi: 3155 pcs
Prenesi: AFD58-14-15PW-6233.pdf
RFQ
Na zalogi: 2713 pcs
Prenesi: AFD58-14-15PW-6140.pdf
RFQ
AFD58-14-15PX-6117
AFD58-14-15PX-6117
Opis: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Prenesi: AFD58-14-15PX-6117.pdf
AFD58-14-15PX-6141
AFD58-14-15PX-6141
Prenesi: AFD58-14-15PX-6141.pdf
AFD58-14-15PX-6139
AFD58-14-15PX-6139
Prenesi: AFD58-14-15PX-6139.pdf
AFD58-14-15PX-6140
AFD58-14-15PX-6140
Prenesi: AFD58-14-15PX-6140.pdf
AFD58-14-15PX-6117-LC
AFD58-14-15PX-6117-LC