AFD58-16-23SW
pregled izdelka
Številka dela: AFD58-16-23SW
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD58-16-23SW.pdf2.AFD58-16-23SW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD58-16-23SW
Številka dela AFD58-16-23SW Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4302 pcs Podatkovni list 1.AFD58-16-23SW.pdf2.AFD58-16-23SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-23 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD58-16-23SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 23 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 23 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A, 13A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD58-16-23SN-6141
AFD58-16-23SN-6141
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 23POS PNL MT
Na zalogi: 2698 pcs
Prenesi: AFD58-16-23SN-6141.pdf
RFQ
AFD58-16-23SW-6139
AFD58-16-23SW-6139