AFD58-24-31SY
pregled izdelka
Številka dela: AFD58-24-31SY
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD58-24-31SY.pdf2.AFD58-24-31SY.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD58-24-31SY
Številka dela AFD58-24-31SY Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5385 pcs Podatkovni list 1.AFD58-24-31SY.pdf2.AFD58-24-31SY.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-31 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD58-24-31SY
Usmerjenost Y delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 31 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 31 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 13A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD58-24-31SY-6117
AFD58-24-31SY-6117
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: AFD58-24-31SY-6117
Na zalogi: 2373 pcs
Prenesi: AFD58-24-31SY-6117.pdf
RFQ
AFD58-24-31SY-6117-LC
AFD58-24-31SY-6117-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 31POS PNL MT