AFD58-24-61SW
pregled izdelka
Številka dela: AFD58-24-61SW
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD58-24-61SW.pdf2.AFD58-24-61SW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFD58-24-61SW
Številka dela AFD58-24-61SW Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1474 pcs Podatkovni list 1.AFD58-24-61SW.pdf2.AFD58-24-61SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-61 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD58-24-61SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD58-24-61SW-6116
AFD58-24-61SW-6116
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: AFD58-24-61SW-6116
Na zalogi: 1959 pcs
Prenesi: AFD58-24-61SW-6116.pdf
RFQ
AFD58-24-61SN-6140
AFD58-24-61SN-6140
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT