AV1911PB12Q04
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AV1911PB12Q04
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 250V
Podatkovni listi: AV1911PB12Q04.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AV1911PB12Q04
Številka dela AV1911PB12Q04 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7448 pcs Podatkovni list AV1911PB12Q04.pdf
Voltage Rating - AC 250V Tip Vandal Resistant, Illuminated
Sklop zaključka Solder Lug Funkcija stikala Off-On
Serija AV19 Mere izreza plošče Circular - 19.20mm Dia
Pakiranje Tray Druga imena 2316366-9
delovna temperatura -20°C ~ 55°C Tip montaže Panel Mount, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 500,000 Cycles
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Napetost osvetlitve (nominalno) 12 VDC
Vrsta osvetlitve, barva LED, Red/Blue Lastnosti Power Symbol
Trenutna ocena 3A (AC) Barva - pogon / pokrov Silver