AV1920EB12T5Q04
pregled izdelka
Številka dela: AV1920EB12T5Q04
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka AV1920EB12T5Q04
Podatkovni listi: AV1920EB12T5Q04.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AV1920EB12T5Q04
Številka dela AV1920EB12T5Q04 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis AV1920EB12T5Q04 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4737 pcs Podatkovni list AV1920EB12T5Q04.pdf
Voltage Rating - AC 250V Tip Vandal Resistant, Illuminated
Sklop zaključka Wire Leads Funkcija stikala Off-Mom
Serija AV19 Mere izreza plošče Circular - 19.20mm Dia
Pakiranje Tray Druga imena 4-2316531-4
delovna temperatura -20°C ~ 55°C Tip montaže Panel Mount, Front
Mehansko življenje 1,000,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Napetost osvetlitve (nominalno) 12 VDC Vrsta osvetlitve, barva LED, Red/Blue
Lastnosti Moving LED Ring Električno življenje 50,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch DPST-NO Vandal Resistant, Illuminated Panel Mount, Front Trenutna ocena 3A (AC)