AV1920P112R04
pregled izdelka
Številka dela: AV1920P112R04
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka SWITCH PUSH DPST-NO 0.4VA 20V
Podatkovni listi: AV1920P112R04.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AV1920P112R04
Številka dela AV1920P112R04 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis SWITCH PUSH DPST-NO 0.4VA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6241 pcs Podatkovni list AV1920P112R04.pdf
Voltage Rating - DC 20V Voltage Rating - AC 20V
Tip Vandal Resistant, Illuminated Sklop zaključka Solder Lug
Funkcija stikala Off-Mom Serija AV19
Mere izreza plošče Circular - 19.20mm Dia Pakiranje Tray
Druga imena 4-2213766-2
AV1920P112R04-ND
delovna temperatura -20°C ~ 55°C
Tip montaže Panel Mount, Front Mehansko življenje 1,000,000 Cycles
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Napetost osvetlitve (nominalno) 12 VDC