AV1921000R04
pregled izdelka
Številka dela: AV1921000R04
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON DPST 0.4VA 20V
Podatkovni listi: AV1921000R04.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AV1921000R04
Številka dela AV1921000R04 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis SWITCH PUSHBUTTON DPST 0.4VA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6446 pcs Podatkovni list AV1921000R04.pdf
Voltage Rating - DC 20V Voltage Rating - AC 20V
Tip Vandal Resistant Sklop zaključka Solder Lug
Funkcija stikala Off-On Serija AV19
Mere izreza plošče Circular - 19.20mm Dia Pakiranje Tray
Druga imena 2213763-8
AV1921000R04-ND
delovna temperatura -20°C ~ 55°C