AV1921R524Q04
pregled izdelka
Številka dela: AV1921R524Q04
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON DPST 3A 250V
Podatkovni listi: AV1921R524Q04.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AV1921R524Q04
Številka dela AV1921R524Q04 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis SWITCH PUSHBUTTON DPST 3A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6363 pcs Podatkovni list AV1921R524Q04.pdf
Voltage Rating - AC 250V Tip Vandal Resistant, Illuminated
Sklop zaključka Solder Lug Funkcija stikala Off-On
Serija AV19 Mere izreza plošče Circular - 19.20mm Dia
Pakiranje Tray Druga imena 450-3100
AV1921R524Q04-ND
delovna temperatura -20°C ~ 55°C Tip montaže Panel Mount, Front
Mehansko življenje 500,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Napetost osvetlitve (nominalno) 24 VDC Vrsta osvetlitve, barva LED, Yellow
Lastnosti Fixed LED Ring Električno življenje 50,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch DPST Vandal Resistant, Illuminated Panel Mount, Front Trenutna ocena 3A (AC)