AV2210EB12Q04
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
AV2210EB12Q04 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AV2210EB12Q04
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka SWITCH PUSH SPST-NO 3A 250V
Podatkovni listi: AV2210EB12Q04.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AV2210EB12Q04
Številka dela AV2210EB12Q04 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis SWITCH PUSH SPST-NO 3A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6992 pcs Podatkovni list AV2210EB12Q04.pdf
Voltage Rating - AC 250V Tip Vandal Resistant, Illuminated
Sklop zaključka Solder Lug Funkcija stikala Off-Mom
Serija AV22 Mere izreza plošče Circular - 22.20mm Dia
Pakiranje Tray Druga imena 2317570-3
delovna temperatura -20°C ~ 55°C Tip montaže Panel Mount, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 1,000,000 Cycles
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Napetost osvetlitve (nominalno) 12 VDC
Vrsta osvetlitve, barva LED, Red/Blue Lastnosti Moving LED Ring
Trenutna ocena 3A (AC) Barva - pogon / pokrov Silver