AV2220E724R04
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
AV2220E724R04 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AV2220E724R04
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka SWITCH PUSH DPST-NO 0.4VA 20V
Podatkovni listi: 1.AV2220E724R04.pdf2.AV2220E724R04.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AV2220E724R04
Številka dela AV2220E724R04 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis SWITCH PUSH DPST-NO 0.4VA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5092 pcs Podatkovni list 1.AV2220E724R04.pdf2.AV2220E724R04.pdf
Voltage Rating - DC 20V Voltage Rating - AC 20V
Tip Vandal Resistant, Illuminated Sklop zaključka Solder Lug
Funkcija stikala Off-Mom Serija AV22
Mere izreza plošče Circular - 22.20mm Dia Pakiranje Tray
Druga imena 450-3141
AV2220E724R04-ND
delovna temperatura -20°C ~ 55°C
Tip montaže Panel Mount, Front Mehansko življenje 1,000,000 Cycles
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Napetost osvetlitve (nominalno) 24 VDC