CRGS0805J56K
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
CRGS0805J56K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRGS0805J56K
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 56K OHM 5% 1/2W 0805
Podatkovni listi: CRGS0805J56K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRGS0805J56K
Številka dela CRGS0805J56K Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RES SMD 56K OHM 5% 1/2W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1327400 pcs Podatkovni list CRGS0805J56K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRGS, Neohm Odpornost 56 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 5-2176244-8
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 56 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Pulse Withstanding Thick Film