CTJ420E044-513
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
CTJ420E044-513 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTJ420E044-513
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN MODULE SZ20 44POS
Podatkovni listi: 1.CTJ420E044-513.pdf2.CTJ420E044-513.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 153 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 153 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTJ420E044-513
Številka dela CTJ420E044-513 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN MODULE SZ20 44POS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 153 pcs Podatkovni list 1.CTJ420E044-513.pdf2.CTJ420E044-513.pdf
Tip Module Velikost / dimenzija 0.672" L x 0.510" W x 0.920" H (17.07mm x 12.95mm x 23.37mm)