D38999/20FE26PD
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FE26PD
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/20FE26PD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FE26PD
Številka dela D38999/20FE26PD Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1928 pcs Podatkovni list D38999/20FE26PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL E
Shell Size - Vstavi 17-26 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Pakiranje Bulk Druga imena DD38999/20FE26PD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20FE26PE
D38999/20FE26PE
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1979 pcs
Prenesi: D38999/20FE26PE.pdf
RFQ
D38999/20FE26PC-LC
D38999/20FE26PC-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Na zalogi: 5264 pcs
Prenesi: D38999/20FE26PC-LC.pdf
RFQ
D38999/20FE26PD
D38999/20FE26PD
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Prenesi: D38999/20FE26PD.pdf
D38999/20FE26PD
D38999/20FE26PD
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Prenesi: D38999/20FE26PD.pdf
D38999/20FE26PE-LC
D38999/20FE26PE-LC
Prenesi: D38999/20FE26PE-LC.pdf
Prenesi:
D38999/20FE26PD-LC
D38999/20FE26PD-LC
Opis: CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
Prenesi: D38999/20FE26PD-LC.pdf
D38999/20FE26PDL
D38999/20FE26PDL
Prenesi:
D38999/20FE26PCL
D38999/20FE26PCL
D38999/20FE26PD-LC
D38999/20FE26PD-LC
D38999/20FE26PD-LC
D38999/20FE26PD-LC
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika