D38999/20FG39JD
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FG39JD
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/20FG39JD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FG39JD
Številka dela D38999/20FG39JD Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5348 pcs Podatkovni list D38999/20FG39JD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL G
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Pakiranje Bulk Druga imena DD38999/20FG39JD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 39 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A, 13A