D38999/20ME26PA-LC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20ME26PA-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Podatkovni listi: D38999/20ME26PA-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20ME26PA-LC
Številka dela D38999/20ME26PA-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2812 pcs Podatkovni list D38999/20ME26PA-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL E Shell Size - Vstavi 17-26
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DD38999/20ME26PA-LC Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20ME26PB
D38999/20ME26PB
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 2219 pcs
Prenesi: D38999/20ME26PB.pdf
RFQ
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Na zalogi: 1942 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20ME26JN
D38999/20ME26JN
Opis: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/20ME26JN.pdf
D38999/20ME26PA
D38999/20ME26PA
Prenesi:
D38999/20ME26PB-LC
D38999/20ME26PB-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Prenesi: D38999/20ME26PB-LC.pdf
Prenesi: D38999/20ME26PA.pdf
D38999/20ME26JN-LC
D38999/20ME26JN-LC
Opis: CONN HSG RCPT FLANGE 26POS SKT
Prenesi: D38999/20ME26JN-LC.pdf
D38999/20ME26PALC
D38999/20ME26PALC
Prenesi: D38999/20ME26PALC.pdf
Prenesi: D38999/20ME26PB.pdf
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Prenesi: D38999/20ME26PA.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika