D38999/20WD18PC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20WD18PC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/20WD18PC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20WD18PC
Številka dela D38999/20WD18PC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4209 pcs Podatkovni list D38999/20WD18PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL D
Shell Size - Vstavi 15-18 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Pakiranje Bulk Druga imena DD38999/20WD18PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 18 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20WD18PB-LC
D38999/20WD18PB-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Na zalogi: 2008 pcs
Prenesi: D38999/20WD18PB-LC.pdf
RFQ
D38999/20WD18PCL
D38999/20WD18PCL
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Na zalogi: 2341 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20WD18PCLC
D38999/20WD18PCLC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Prenesi: D38999/20WD18PCLC.pdf
Prenesi: D38999/20WD18PBLC.pdf
D38999/20WD18PBL
D38999/20WD18PBL
Prenesi:
D38999/20WD18PC-LC
D38999/20WD18PC-LC
D38999/20WD18PC
D38999/20WD18PC
Opis: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/20WD18PC.pdf
D38999/20WD18PD
D38999/20WD18PD
Prenesi: D38999/20WD18PD.pdf
D38999/20WD18PC
D38999/20WD18PC
Opis: CONN RCPT 18POS WALL MNT W/PINS
D38999/20WD18PB
D38999/20WD18PB
D38999/20WD18PC-LC
D38999/20WD18PC-LC
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika